Sängbord jugend 1910-tal

Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal
Sängbord jugend 1910-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, jugend, 1910-tal, kvadratisk form med skåp och låda, nedtill med något utsvängda fötter med snidad dekor, fanerat med mahogny och masurbjörk, skiva av vit- och gråspräcklig marmor, höjd ca 76, längd och bredd ca 42 cm

Smärre märken och slitage

548556

2018-05-30