Carl Malmsten Ovalen soffbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, 1900-talets andra hälft, skivan fanérad i björk, underrede i massiv valnöt, brickmärk "Möbel komponerad av Carl Malmsten", höjd ca 62 cm, 120x86 cm
Fläckar och repor
548576
2018-05-30