Sängbord 1950-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1950-tal, fanerade med teak, med vardera en låda, lådornas blindträ av björk, svartlackerad benställning, höjd ca 50, längd ca 43, bredd ca 33 cm
Försiktigt bruksslitage
548581
2018-05-30