Pigtittare senempire
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIGTITTARE, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, senempire, flankerad av kolonner med bladformade kapitäl krönt av fleuron, svarvat avslut, höjd ca 67 cm
Glaset med fläckar, en fot slagen
548582
2018-05-30