Sybord Heby Slott
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SYBORD, stockholmsarbete i Karl Johan, fanérat i mahogny, lyrfot, låda med inredning, nyckelbussning i mässing, höjd ca 72, 60x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Heby Slott
Smärre ytskador och fanérbortfall
548598
2018-05-30