Sybord Heby Slott

Sybord Heby Slott
Sybord Heby Slott
Sybord Heby Slott
Sybord Heby Slott
Sybord Heby Slott
Sybord Heby Slott
Sybord Heby Slott
Sybord Heby Slott

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SYBORD, stockholmsarbete i Karl Johan, fanérat i mahogny, lyrfot, låda med inredning, nyckelbussning i mässing, höjd ca 72, 60x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

PROVENIENS: Heby Slott

Kuntoraportti

Smärre ytskador och fanérbortfall

548598

Päivämäärä:

2018-05-30