Fritiof Strandberg olja

Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITIOF STRANDBERG (1906-1988), Landskap, olja på duk ca 60 x 113 cm, signerad och daterad 1965

548603

2018-05-30