Harald Sallberg torrnål
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HARALD SALLBERG (1895-1963): "Utsikt från Katarinahissen", signerad och daterad Harald Sallberg 1932, torrnål, ca 22,5x29,5 cm
Kuntoraportti
548619
Päivämäärä:
2018-05-31