10 st Öglan stolar

10 st Öglan stolar
10 st Öglan stolar
10 st Öglan stolar
10 st Öglan stolar
10 st Öglan stolar
10 st Öglan stolar
10 st Öglan stolar
10 st Öglan stolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GILLIS LUNDGREN, 10 stolar, "Öglan", IKEA 1900-talets slut, blå plast, märkta IKEA undertill, sitthöjd ca 45 cm

Smärre märken och slitage

548622

2018-05-30