Kerstin Unger oljemålning

Kerstin Unger oljemålning
Kerstin Unger oljemålning
Kerstin Unger oljemålning
Kerstin Unger oljemålning
Kerstin Unger oljemålning
Kerstin Unger oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN UNGER (samtida): Stilleben, olja på duk, signerad Kertin Unger 93, ca 73x60 cm

Dukskada

548658

2018-05-31