Bisse Thofelt olja

Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BISSE THOFELT (1939-2010), Havsmotiv, olja på duk 63x82 cm, monogramsignerad

548673

2018-05-31