Stolar England Windsor

Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor
Stolar England Windsor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1800-tal, Windsor, England, betsad ek, sitthöjd ca 42 cm

Slitage och skador

548678

2018-05-31