Taburetter rokokostil
2018-05-30
548684
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, vitmålade och bronserad dekor, sitthöjd ca 46 cm
Slitage