Skulptur Kina brons

Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons
Skulptur Kina brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, brons, Kina, 18/1900-tal, i form av Guang gong, monterad på träsockel, total höjd ca 40 cm

Avslag, slitage

548712

2018-05-31