Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 delar, 1900-talets mitt, Louis quinze-stil, bestående av soffa, 2 fåtöljer, bord, delvis bok, sitthöjd ca 41 cm, soffans längd ca 180 cm, bordets höjd 60, 90x59 cm
Slitage
548735
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här