Soffgrupp Louis XV-stil

Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil
Soffgrupp Louis XV-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, 4 delar, 1900-talets mitt, Louis quinze-stil, bestående av soffa, 2 fåtöljer, bord, delvis bok, sitthöjd ca 41 cm, soffans längd ca 180 cm, bordets höjd 60, 90x59 cm

Slitage

548735

2018-06-01