Sven Westin oljemålning

Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning
Sven Westin oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENNE WESTIN (född 1938): "The News hang People", signerad och daterad Sven Westin 1981, olja på duk, ca 100x81 cm

Krackeleringar

548737

2018-05-31