Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGUR, trä, Kina, 1800-tal, förgylld samt bemålad, i form av Guan Ping, höjd ca 27 cm
Attribut med avslag
548742
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här