Claes Thell vas i stengods
2018-05-31
548755
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CLAES THELL, vas, glaserat stengods, signerad och daterad Thell -86, blå dekor, höjd ca 22 cm