Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CLAES THELL, vas, glaserat stengods, signerad och daterad Thell -86, blå dekor, höjd ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
548755
2018-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner