Ingrid Dessau matta

Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGRID DESSAU, matta, 1960-tal, dubbelvävd, geometrisk dekor i ljusgrönt och mörkgrönt, signerad ID, ca 223x160 cm

Smärre slitage, ställvis lite hårdare, enstaka mindre fläckar

548778

2018-05-31