Yngve Berg Antiken Grekland
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): Skissamling samt illustrationer: Antiken/Rom/Hellas/Delphi/Egypten, "Lilliacus Hellas-Hesperien (i 3 kuvert)", mestadels signerade, tusch/blyerts//litografier, varierande mått
Oramade, i mapp
548780
2018-05-31