Yngve Berg Antiken Grekland

Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland
Yngve Berg Antiken Grekland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): Skissamling samt illustrationer: Antiken/Rom/Hellas/Delphi/Egypten, "Lilliacus Hellas-Hesperien (i 3 kuvert)", mestadels signerade, tusch/blyerts//litografier, varierande mått

Oramade, i mapp

548780

2018-05-31