Stop 16/1700-tal

Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal
Stop 16/1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOP, Norge, omkring 1800, masurbjörk, skuren dekor, locket samt fötter med dekor av lejon, insats och spännband i vitmetall

Löst lock, sprickor, smärre ytskador, omarbetat

548809

2018-05-31