Pierre Marie Brisson
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PIERRE MARIE BRISSON (född 1955): Komposition, signerade Brisson, 75/75, carborundumetsningar, bladmått ca 65x51 cm
Kuntoraportti
548828
Päivämäärä:
2018-05-31