Sven Jonsson färglitografi

Sven Jonsson färglitografi
Sven Jonsson färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, numrerad 308/310, färglitografi, ca 36x54 cm

548832

2018-05-31