Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Kock med fasaner, signerad och numrerad 143 / 180, blindstämplad Mourlot, färglitografi, 39x51 cm

548834

2018-05-31