Dockskåp 1900-talets första hälft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, vitmålat, invändigt med fyra rum bakom dörrpar, medföljande inredning samt möbler från bl. a. Nolby, höjd 96, 29x73 cm

Slitage, skador

548862

2018-05-31