Soffa 3-sits 1960/70-tal

Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal
Soffa 3-sits 1960/70-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 3-sits, BL Möbler, 1960/70 tal, svart skinn, lösa plymåer, höjd ca 70, 222x80 cm

Bruksslitage, repor

548899

2018-05-31