Sminkbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TOALETTBORD, sengustaviansk stockholmsarbete, fanerad med maogny, nyckelbussningar och knoppar i ben, uppfällbar skiva med spegel, invändigt med stenskiva, höjd 78, 93x57 cm, nyckel finns
Sprickor, slitage, fanerbortfall
548901
2018-05-31