Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOALETTBORD, sengustaviansk stockholmsarbete, fanerad med maogny, nyckelbussningar och knoppar i ben, uppfällbar skiva med spegel, invändigt med stenskiva, höjd 78, 93x57 cm, nyckel finns

Sprickor, slitage, fanerbortfall

548901

2018-05-31