Gustavsberg
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAVSBERG, "Fasan", matservis, 59 dlr, blå, bestående av: 14 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 8 assietter, 6 mindre assietter, karotte med lock, kanna, såsskål, såssnipa, gräddkanna
Bruksslitage, krackeleringar, enstaka nagg kan förekomma
548910
2018-05-31