Gustavsberg

Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAVSBERG, "Fasan", matservis, 59 dlr, blå, bestående av: 14 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 8 assietter, 6 mindre assietter, karotte med lock, kanna, såsskål, såssnipa, gräddkanna

Bruksslitage, krackeleringar, enstaka nagg kan förekomma

548910

2018-05-31