Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, sent 1900-tal, Art Deco-stil, förkromad metallstome med vita glaslyktor, höjd ca 98 cm

Bruksslitage, damm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

548917

2018-05-31