Louis Tesson akvarell

Louis Tesson akvarell
Louis Tesson akvarell
Louis Tesson akvarell
Louis Tesson akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS TESSON (1820-1870): Tvätterskorna, akvarell, signerad L.Tesson, ca 17x25,5 cm

548933

2018-05-31