Ruben Nilson olja på pannå

Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå
Ruben Nilson olja på pannå

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RUBEN NILSON (1893-1971): Landskap från Jämtland, signerad Ruben Nilsson, daterad 1933, olja på pannå, 36x46 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

548940

2018-05-31