Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RUBEN NILSON (1893-1971): Landskap från Jämtland, signerad Ruben Nilsson, daterad 1933, olja på pannå, 36x46 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
548940
2018-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner