Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1800-tal, England, massiv mahogny, höjd 72, 53x111, totalt ca 150 cm

Slitage, lagningar, avslag

548945

2018-05-31