Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, gråmålat, skiva i sten, höjd ca 58, 118x57 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage
548946
2018-05-31