Lokor

Lokor
Lokor
Lokor
Lokor
Lokor
Lokor
Lokor
Lokor

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LOKOR, 2 par, 1800-tal, bemålad, skuren dekor, ett par läderskoda, längd 64-66 cm

Slitage, färgbortfall

548983

2018-05-31