Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
BORDSUR, KANDELABRAR 1 par, Louis XVI stil, 1800-tal, sten och brons, kandelabrarnas höjd ca 54 cm, bordsurets mått 43, 53x16 cm, nyckel finns
Slitage
548994
2018-05-31