Pop & Rock - Cruiser Bike Coke

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HUFFY, cykel, modell Good Vibrations, 1900-talets andra hälft, s k Cruiser Bike, promotionmodell för Coca Cola, Usa, hjul 26", ramhöjd ca 77 cm

Bruksslitage

549010

2018-05-31