Takfotogenlampa

Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, koppar samt gjutjärn, höjd ca 115 cm

Bruksslitage

549014

2018-06-01