Strösockerskålar WMF

Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF
Strösockerskålar WMF

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖSOCKERSKÅLAR, 3 st, med lock, 1900-talets första hälft, empirestil, på kulfötter, gallerkant, märkta WMF, nysilver, höjd 22, längd 26 cm

Bruksslitage

549040

2018-06-01