Skrivbord med hurts Nordiska Galleriet

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

SKRIVBORD med hurts, 2000-tal, ovansida med glasskiva, laserat stomme, fristående hurts inredd med 4 lådor, höjd 76, 191x76 cm

Proveniens: Inköpt på Nordiska Galleriet Stockholm

549042

2018-05-31