Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
SKRIVBORD med hurts, 2000-tal, ovansida med glasskiva, laserat stomme, fristående hurts inredd med 4 lådor, höjd 76, 191x76 cm
Proveniens: Inköpt på Nordiska Galleriet Stockholm
549042
2018-05-31