Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGKLOCKA/SKYLTKLOCKA, 1960/70-tal, i form av fickur, skyltmärkt Uhrenfabrik Thun-Gwatt, mässingsfärgad, diameter 60 cm, djup 18 cm
Repor och slitage
549044
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här