Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FARTYGSMODELL, England,1900-talets första hälft, bemålat trä, 3-mastad, märkt "Victory", längd ca 120, höjd ink vagga 105 cm
skador, slitage
549064
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här