Birger Lunquist mfl grafik/akvareller
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD ur bla mappen Grafiska blad från Stockholm, AKVARELLER (20 st), bla Birger Lundquist (2),Erik Lange, Eigil Schwab, Torsten Schonberg, Bertil Lybeck, Harry Harrian, oidentifierad konstnär (osignerade tusch/akvareller), varierande mått
1 ramad, 1 mapp (ej komplett), beskurna kopparstick, skador.
549065
2018-06-01