Birger Lunquist mfl grafik/akvareller

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD ur bla mappen Grafiska blad från Stockholm, AKVARELLER (20 st), bla Birger Lundquist (2),Erik Lange, Eigil Schwab, Torsten Schonberg, Bertil Lybeck, Harry Harrian, oidentifierad konstnär (osignerade tusch/akvareller), varierande mått

1 ramad, 1 mapp (ej komplett), beskurna kopparstick, skador.

549065

2018-06-01