Skulptur efter Alfred Barye

Skulptur efter Alfred Barye
Skulptur efter Alfred Barye
Skulptur efter Alfred Barye
Skulptur efter Alfred Barye
Skulptur efter Alfred Barye
Skulptur efter Alfred Barye
Skulptur efter Alfred Barye
Skulptur efter Alfred Barye

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED BARYE (Frankrike 1839-1882), efter, lejon och orm i tvekamp, 1900-talets första hälft, bemålad gips, höjd ca 25, längd 38 cm

Slitage

549069

2018-05-31