Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALFRED BARYE (Frankrike 1839-1882), efter, lejon och orm i tvekamp, 1900-talets första hälft, bemålad gips, höjd ca 25, längd 38 cm
Slitage
549069
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här