Bo Swenson oljemålning

Bo Swenson oljemålning
Bo Swenson oljemålning
Bo Swenson oljemålning
Bo Swenson oljemålning
Bo Swenson oljemålning
Bo Swenson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BO SWENSON (född 1932), Tema Augusti, signerad Bo Swenson, Olja på duk, ca 91 x 55 cm

549080

2018-05-31