Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BO SWENSON (född 1932), Tema Augusti, signerad Bo Swenson, Olja på duk, ca 91 x 55 cm
549080
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här