Eva Staehr Nielsen vas

Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA STAEHR NIELSEN, vas, 1900-talets mitt, Saxbo, brunglaserat stengods, signerad E.S.T.N, höjd 16 cm

Smärre fläck

549089

2018-06-01